Vizyon ve Misyon

Misyon

Pro-Clinic Group olarak misyonumuz, işitme sağlığı alanında müşterilerimize en ileri teknolojiyi sunarak yaşam kalitelerini artırmaktır. Yüksek kaliteli ve yenilikçi işitme cihazları ile kullanıcılarımızın işitme deneyimini iyileştirmek, onların sosyal ve kişisel yaşamlarını zenginleştirmek temel hedefimizdir. Signia gibi dünyaca tanınmış markaların bayisi olarak, sektördeki en yeni ürünleri ve çözümleri müşterilerimize sunarken, profesyonel ve müşteri odaklı hizmet anlayışımızla da fark yaratıyoruz.

Vizyon

Vizyonumuz, Türkiye’de işitme sağlığı hizmetlerinde lider konuma gelerek, işitme cihazları ve aksesuarlarında bir numaralı tercih olmaktır. Balgat Mahallesi’ndeki merkezimizde, en son teknolojik gelişmeleri yakından takip eden ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir yaklaşım benimsiyoruz. Pro-Clinic Group olarak, yenilikçi çözümlerle işitme kaybı yaşayan bireylerin yaşam kalitesini yükseltmeyi ve işitme sağlığı konusunda toplumda bilinç oluşturmayı hedefliyoruz.

İşitme
Cihazları Listesi

İşitme cihazı seçerken, işitme kaybının tipi (sensörinöral, iletim tipi, karışık) ve derecesi göz önünde bulundurulmalıdır. Doğru cihaz seçimi, işitme kaybını etkili bir şekilde yönetir ve günlük yaşamda maksimum fayda sağlar.