Tarihçemiz

10 yıllık tecrübemizle kurulan Pro-Clinic Group, işitme sorunu yaşayan (duyma-anlama problemleri) bireylerin sosyal hayatlarında en kaliteli iletişimi kurabilmeleri için bilim ve teknolojiyi kullanmaktadır. Balgat Mahallesi’ndeki merkezimizde faaliyet gösteren firmamız, işitme cihazları satış ve uygulama merkezleri olarak her zaman en iyi ve en kaliteli prensip anlayışıyla kabul gören bir şirket olmuştur. 

Duyma ve anlama (işitme sorunu) problemi yaşayan bireylerin cihaz uygulaması ve fittinglerinin en iyi şekilde yapılması için eğitimli işitme uzmanları (Odyolog ve Odyometrist) hizmet vermektedir. İşitme cihazlarının uzun süreli ve verimli çalışabilmesi için şirketimiz, garantili işitme cihazları sunmaktadır.

Pro-Clinic Group, çözüm ortaklarımız olan işitme cihazı markalarıyla iş birliği yaparak hizmet kalitemizi artırmaktadır. Signia gibi dünyaca tanınmış markaların bayisi olarak, müşterilerimize en ileri teknolojiyi sunmayı ve sektördeki yenilikleri takip etmeyi ilke edinmiş bulunmaktayız. İşletmemiz her zaman en mükemmeli hedeflemekte ve müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutarak sektörde lider konuma gelmeyi amaçlamaktadır.